Nekilnojamojo turto bendrovė UAB „NGroup“ rengiasi pradėti vystyti naują projektą Vilniaus rajone, Antežeriuose – bendrovė pasirašė sutartį dėl 33,13 a sklypo įsigijimo ant ežero kranto, adresu Ajerų g. 20. Projektams gamtos pašonėje pirmenybę teikianti bendrovė čia planuoja statyti tris dvibučius gyvenamuosius namus. Vieno dvibučio kvadratūra sieks apie 140 kv.m, naujakuriams priklausys ir dalis kiemo, taip užtikrinant patogų gyvenimą erdviuose namuose.

„Prioritetą teikiame būsto projektams, kurie padeda suderinti gyvenimą netoli dinamiško miesto galimybių, bet laiką po darbų leidžiant gamtos ramybėje. Stebime susidomėjimą tokiais projektais ir tikime, kad mūsų projektą Antežeriuose greitai pastebės ir įvertins kokybiško ir subalansuoto gyvenimo ieškantys vilniečiai. Naujakuriai įsikurs itin unikalioje vietoje, su panoraminiu vaizdu į Gineitiškių ežerą. Sklypą nuo ežero pakrantės skiria tik kelias, tad visais metų laikas gyventojus per langus džiugins išskirtiniai gamtos vaizdai“, – sako Nerijus Valatka, UAB „NGroup” plėtros vadovas.

Pasak bendrovės atstovo, Antežerių apylinkėse tiek pirminės, tiek antrinės rinkos NT sandorių apskritai fiksuojama itin mažai – esami gyventojai patenkinti savo gyvenamąja vieta ir būstus keičia retai, o naujos statybos projektų taip pat nėra daug. Nei šioje gatvėje, nei gretimose tiesiog nėra laisvų sklypų, tinkamų statybai. Todėl tikimasi, kad pastatyti namai bus labai paklausūs.

Pasak vystytojų, vienas esminių kriterijų renkantis teritoriją buvo susisiekimas su Vilniaus centru ir kitomis strateginėmis miesto vietomis. Kelionės tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu yra greitos ir patogios, ypač keliaujant Vakariniu Vilniaus aplinkkeliu. Netoliese apstu ir maisto prekių parduotuvių, medicinos įstaigų, prieš kelerius metus duris atvėrė didžiausias Šiaurės Europoje išparduotuvių centras „Vilnius Outlet“.

Netrukus UAB „NGroup“ pradės projektavimo darbus. Akcentuojant šiuolaikinius architektūrinius sprendimus, ketinama sukurti darniai su natūralia aplinka derantį projektą.