UAB „NGroup“ sėkmingai baigė projekto „Gervių 23“ vystymo darbus. Pasak vystytojų, šis projektas – puikus įrodymas, kad tendencija, ypatingai sustiprėjusį per pandemiją, investuoti į nekilnojamąjį turtą, įsitaisiusį arčiau gamtos, vis dar neblėsta. Vilniaus rajone esančiuose Zujūnuose gyventojai jau kuriasi dvylikos modernių namų kvartale. Dailios užmiesčio architektūros namai iškilo Gervių gatvėje, greta vaizdingo Medžiakalnio geomorfologinio draustinio, užimančio daugiau nei 750 ha plotą.

Kvartale – dvylika modernių, ekonomiškų, A++ energinio naudingumo klasės namų. Per vieną arba du aukštus išsidėsčiusių būstų plotas siekia 117-122 kv. m. Kiekvieno namo savininkai turės skirtingo dydžio žemės sklypą. Dalis sklypų tiesiogiai ribojasi su mišku. Išpildyti kiekvienos šeimos poreikius ir svajones padeda lankstus patalpų išplanavimas – funkcines erdves, kambarių išdėstymą ir jų dydžius projektavo didelę patirtį NT srityje turintys ekspertai. Visiems būstams jau registruotas 85 proc. ir didesnis baigtumas, leidžiantis pradėti įrengimo darbus ir baigti juos dar iki didžiųjų metų švenčių.

Jau baigta tvarkyti ir uždaro kvartalo teritorija – įrengtas gatvės apšvietimas ir kelio danga, kiemuose paklotos trinkelės. Visus statybos darbus, kaip ir planuota, pavyko baigti numatytu laiku. Pasak projekto vystytojų, modernus 12 namų kvartalas puikiai įkūnija užmiesčio gyvenimo idilę – visai šalia miško, kur ramybė ir poilsis tampa rutinos dalimi. O tolstant nuo miesto darbo dienos rūpesčiai patys nejučiomis atslūgsta.

„Reguliarus fizinis aktyvumas yra esminis elementas sveikatos palaikymui. Įvairūs tyrimai atskleidžia, kad žmonės, gyvenantys šalia žalių plotų, yra labiau linkę dalyvauti aktyviose veiklose gryname ore, tokiose kaip vaikščiojimas, bėgimas ir važiavimas dviračiais. Visi žinome, kad tai ne tik pagerina fizinę sveikatą, bet ir skatina endorfinų išsiskyrimą, gerina nuotaiką. Tikiu, kad mūsų kvartale besikurianti bendruomenė netrukus atras buvimo gryname ore džiaugsmą ir to sukeliamus privalumus“, – sako „NGroup“ plėtros vadovas Nerijus Valatka.

Namai pastatyti šalia Zujūnų gatvės, kuria lengvai galima pasiekti Vakarinį aplinkkelį ar kitas arterines gatves. Tai užtikrina patogų susisiekimą keliaujant į miesto centrą ir kitus mikrorajonus tiek visuomeniniu, tiek ir nuosavu transportu.