Apie mus

Esame naujas ir dinamiškas nekilnojamojo turto rinkos dalyvis. Aktyviai dalyvauti NT rinkoje pradėjome 2021 metais. 2023 metais atnaujinome savo prekės ženklą ir tapome „NGroup“.

Mūsų patirtį geriausiai apibūdina jau išvystyti projektai „Vokeriai” I, „Gervių 23” ir šiuo metu vystomas projektas „Spanguolių takai”. Mūsų verslo dydis leidžia mums būti dinamiškais, reaguoti operatyviai ir atliepti vyraujančias NT tendencijas. Mūsų augantis projektų portfelis ir naujuose namuose jau apsigyvenusių pirkėjų skaičius rodo, kad judame teisinga linkme. Drąsiai imamės projektų, kurie įtvirtina mūsų įsipareigojimą kokybei, inovacijoms ir bendruomenės vertės kūrimui.

Kiekvienas mūsų projektas prasideda nuo aiškių idėjų, kurias vienija siekis pergalvoti gyvenimą mieste ir aplink jį. Mūsų įsipareigojimas – kurti jaukius, kokybiškus ir įperkamus būstus, įsikūrusius žaliuose miesto rajonuose, išlaikant harmoniją tarp modernaus gyvenimo ir gamtos tylos. Kiekviena erdvė ir būstas, kurį projektuojame ir statome, rezonuoja su noru kurti daugiau nei karkasus – kuriame namus, kurie sujungia ramybės, funkcionalumo ir estetikos esmę.

Vertybės

01

Į klientą
orientuotas
požiūris

Įsipareigojame kasdien dirbti dėl savo klientų ir maksimalaus jų poreikių išpildymo. Savo veiklos ir sprendimų priėmimo centre prioritetą visuomet teikiame klientams, siekdami sukurti jiems teigiamą ir prasmingą patirtį visoje kelionėje link savo nuosavų namų ir įsikūrus juose.

02

Nuolatinis
tobulėjimas

Suprantame augimo ir tobulėjimo vertę, todėl kasdien galvojame, kaip įprastus dalykus padaryti dar geriau ir pažangiau. Proaktyvus naujovių ir tobulumo siekimas mums padeda žengti koja kojon su klientų poreikiais ir kas kartą pergalvoti namų sąvoką naujai.

03

Dėmesys
bendruomenei

Sėkmė mums yra komandinio darbo rezultatas. Savo komandoje kuriame bendradarbiavimo aplinką ir glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, partneriais ir suinteresuotosiomis šalimis, siekdami bendrų tikslų.