Pardavusi 97 proc. butų, „NGroup“ imasi antrojo projekto „Vokeriai“ etapo. Didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukęs projektas „Vokeriai“ bus tęsiamas. Nekilnojamo turto vystytojas UAB „NGroup“, planuodamas Mūrinėje Vokėje esantį kvartalą vystyti toliau, įsigijo sklypų plėtrai. Šiuo metu rengiamas detalusis antrojo projekto etapo planas. Statybas numatyta pradėti kitų metų pavasarį. Baigus jas, čia galės įsikurti dar 44 šeimos.

„Įvairūs tyrimai rodo, kad socialiniai ryšiai turi didelį poveikį mūsų savijautai. Daugiau socialinių ryšių ir veiklos turintys asmenys gali pasigirti geresne psichine ir fizine sveikata, gyvena ilgiau. Tikime, kad gyvenimas darnioje bendruomenėje – svarbi socialinių ryšių ir geros savijautos dedamoji. Todėl vystydami naujus projektus stengiamės skirti dėmesio ir bendruomenės erdvėms, kur kaimynai gali susitikti vieni su kitais, pabendrauti, o mažieji kvartalo gyventojai atrasti naujų draugų“, – sako „NGroup“ plėtros vadovas Nerijus Valatka.

Pirmojo etapo darbai jau sėkmingai juda pabaigos link. Visiems projekte esantiems būstams jau registruotas 85 proc. baigtumas, pirkėjams leidžiantis imtis finansavimo tvarkymo ir remonto darbų. Projekto „Vokeriai“ pirmą etapą sudaro 44 A+ energinio naudingumo klasės kotedžai ir sublokuoti namai, iš kurių šiuo metu laisvi liko vos keli.

Pirkėjai projekte galėjo rinktis labiausiai savo ir šeimos poreikius atliepiančius būstus. Jų plotas siekia 82-104 kv.m., atitinkamai įsikuriant dviejų arba vieno aukšto name. Iš anksto detaliai apgalvotas patalpų išplanavimas užtikrina komfortišką gyvenimą ir efektyvų funkcinių zonų išdėliojimą. Kambarių išplanavimas ir dydžiai buvo planuojami ilgametę patirtį turinčių NT specialistų. Pirkėjams privatumą garantuoja atskiras įėjimas iš lauko. Pasirinktas būstas įsigyjamas su įvairaus dydžio žemės sklypais, numatytos automobilių parkavimosi vietos šalia kiekvieno namo. Greta būstų įrengtos 8-12 kv.m. terasos, o kiemai apsėti veja.

Projekto išskirtinumas – kvartalo gyventojams skirta bendra žaidimų ir poilsio zona, įrengta 15 a. sklype. Tai unikalus sprendimas, kurio apylinkėse nesiūlo nė vienas NT vystytojas. Saugų gyvenimą uždaroje bendruomenėje užtikrina investicijos į ilgalaikę teritorijos apsaugą – ji yra aptverta, patenkama tik per vieną įvažiavimą su pakeliamu užtvaru.

Gyventojai miesto centrą ir kitus mikrorajonus gali patogiai pasiekti tiek visuomeniniu, tiek ir nuosavu transportu. Mūrinę Vokę aptarnauja (Mūrinės Vokės st.) 20, 62 ir 68 maršrutų autobusai.

Iki artimiausios stotelės – 50 metrų, iki centro – 14 km, artimiausias darželis – už 2 km, o artimiausia parduotuvė – už 1,8 km, arti Vokės upė. Iki Trakų pilies vos 12 minučių automobiliu.